Projekti
Jumta remonts ir sācies! PDF Drukāt E-pasts

Paldies visiem, kuri iesaistījās ar savām aizlūgšanām, līdzi jušanu un finansiālo atbalstu. Šī nedēļa mūsu draudzei ir īpaša, jo ir sācies ilgi gaidītais jumta remonts!

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 septembris 2018 23:16
Skatīties
 
Jauns jumts PDF Drukāt E-pasts

Tuvojas pavasaris un tas ir laiks, kad savos namos veicam inventarizāciju: ieviešam tīrību un kārtību. Šo un to pielabojam un sakārtojam katru gadu, bet kāda daļa gan katrā namā ir ilglaicīgi lietojama. Tomēr itin viss kādreiz nolietojas un ir atkal jāatjauno. Tā noticis arī ar Ventspls baptistu draudzes dievnama jumtu: pienācis brīdis to nomainīt. Jau ilgāku laiku draudze cītīgi krājusi līdzekļus, apzinoties, ka „Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda. ” (Salamans mācītājs 3.1.) . Baptistu draudzes lūgšanu namam šogad atzīmejami 123. tā pastāvēšanas gadi, un visu šo laiku celtne ne tikai uzticīgi kalpojusi draudzes locekļiem, bet arī palīdzējusi īstenot daudzu ventspilnieku vajadzības: šeit allaž bijusi vieta skaistiem garīgas mūzikas koncertiem un labdarības pasākumiem.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 19 jūnijs 2018 23:36
Skatīties
 
Baznīcas 3. stāvam jauna grīda PDF Drukāt E-pasts

Baznīcas trešajā stāvā notirit ļoti intensīvs un regulārs darbs pie remonta darbiem. Reizi nedēļā mēs nākam kopā 4 līdz 6 cilvēli, lai strādātu. Šādā režīmā darbs jau norit 3 gadu. Šogad ir paredzēta zāles atklāšana. Zemāk esošajā video varat noskatīties, kā tiek slīpēta tikko svaigi ieliktā grīda. Paldies visiem par pacietību un atbalstu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 28 februāris 2018 23:22
Skatīties
 
3.stāva remonts PDF Drukāt E-pasts

Kopš rudens baznīcas trešajā stāvā notiek rosība. Sākumā bija doma tikai nedaudz veco krāsu notīrīt, nelielu remontiņu uztaisīt. Bet tas viss aizgāja plašāk.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 24 marts 2024 19:17
Lasīt tālāk...
 


Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 28 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Aug 04 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 733 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk