Pelči 2013 PDF Drukāt E-pasts
Autors Elita Lapiņa   

Labo darbu dienas ”Cerību planēta” cerības piepildās!

Vissirsnīgākie pateicības sveicieni ikvienam, kurš jebkādā veidā piedalījās labo darbu dienas „Cerību planēta” tapšanā, veidošanā , norisē un ziedošanā!!!!!!

Tajās dienās notika brīnumi, ko Dievs darīja caur cilvēkiem, Ventspilī un citviet visā Latvijā.

Labo darbu dienā savāktie ziedojumi gan labdarības tirdziņā, gan individuālos ziedojumos, gan draudžu un citu organizāciju ziedojumos, gan koncertā kopā sastāda- 1700,- Ls. Bet Dieva svētības šim mērķim nebeidzas, tās turpina plūst, vēl turpinām saņemt ziedojumus dažādos veidos gan personīgos ziedojumus naudā, gan dažādos citos veidos. Par gala rezultātiem vēstīsim jums pēc nometnes.

Nometne ”Cerību planēta” ir tikusi iekļauta kādā projektā, kuras ietvaros iepriekš tiks apmācīti kalpošanai bērniem ar īpašām vajadzībām 30 brīvprātīgie jaunieši, no kuriem15 cilvēkiem tiks apmaksāti uzturēšanās izdevumi nometnē.

Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem.( 2. Kor.9.8)

Tā piepildās Dieva apsolījumi. Lai Kunga Jēzus Kristus žēlastība un mīlestība piepilda jūsu sirdis, jūsu namus, lai Viņa svētības jūs pavada visos jūsu ceļos! Vislielākā svētība ir jau šobrīd-  tā ir Dieva mīlestība, ko saņēmuši bērni caur jums mīļie ziedotāji!

 

Kristus mīlestībā esat svētīti!

Nometnes „Cerību planēta” organizatoru komandas vārdā
Elita Lapiņa

 

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 16 jūnijs 2013 23:51
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 28 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Aug 04 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 723 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk