Lieliskas lekcijas ar lektorēm no ASV PDF Drukāt E-pasts
Autors Laura Lapiņa   
Laikā kad lietainās rudens dienas nomainīja siltās dienas, 16. un 17. septembrī, pulcējamies Ventspils baptistu draudzes telpās. Jo mums bija lieliska iespēja dzirdēt lektores no ASV Virdžīniju un Džanetu. Bijām priecīgas ka aicinājumam atsaucās jaunās sievietes no Liepājas Pāvilu draudzes un māsas no kaimiņu draudzes.
Šajās divās pēcpusdienās bijām pārsteigtas cik Dievs mūs ļoti mīl un cik esam Viņam svarīgas, un derīgas. Mācījāmies bībeles stāstus par sieviešu savstarpējām attiecībām, Marijas un Elizabetes kā arī Rutes un Naomijas. Katrai mūsu dzīves situācijai ir piemērs kuru varam līdz dalīt no Bībeles. Starp liecībām, lekcijām un uzdevumiem varējām mācīties kalpot viena otrai mazgājot rokas. Tās iesmaržināt ar smaržīgu eļļu un kopīgi lūdzot atklājām Dieva svētības. Tas bija labs iedrošinājums mums ikvienai būt līdzas tiem kam tas nepieciešams. Klausoties Bībeles piemēros par sievietēm, kuras klausīja Dievam un paklausīja vecākām sievietēm, atklājām patiesības par attiecībām kuras ir starp mums.
Džaneta runāja par pagrieziena punktiem mūsu dzīvēs. Priecājos ka man bija šī iespēja piedzīvot šādu pagrieziena punktu savā dzīvē.
Paldies Lāsmai kura atsaucās piedāvājumam uzaicināt lektores uz Ventspili.

 

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 23 oktobris 2013 22:03
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūn 16 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūn 23 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 179 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk