Elita Lapiņa PDF Drukāt E-pasts
Autors Elita Lapiņa   

Labrīt, lai Jums šodien jauka un svētīga diena!

Gribu ar jums padalīties kādā informācijā un aizlūgšanu vajadzībā.

Laikā, kad gatavojamies "Labo darbu dienai", Zenta Svara man atsūtīja informāciju par kādām projekta iespējām. Es sacīju Lāsmai Belovai, vai viņa negrib uzrakstīt. Viņa ar saviem jaunajiem kolēģiem biedrībā "Spēkuguns" uzrakstīja projektu Izglītības ministrijas konkursam.Šonedēļ ir saņemta atbilde, ka projekts aizgājis. Tā ir jauna lieta priekš mūsu Pelču nometnes.

Projekts bija ātri uzrakstāms un pēc tam ātri izpildāms- fiksais projekts.

Projekta ietvaros tiek apmācīti un iesaistīti brīvprātīgie jaunieši nometņu darbam. Viņi uzrakstījuši projektu priekš trim nometnēm, no kurām viena ir mūsējā.

Tas nozīmē sekojoši- no 28.-30. jūnijam notiek nometne( arī Pelču skolā) 30 brīvprātīgiem jauniešiem, kurus apmāca, lai varētu darboties mūsu nometnē. Kad šīs trīs dienas paiet, tad 15 no šiem jauniešiem tiek dota iespēja piedalīties mūsu nometnē- tas nozīmē, ka šī projekta ietvaros 15 jauniešiem tiek apmaksāta mūs nometne "Cerību planēta" Esmu piedāvājusi šo iespēju mūsu jauniešiem- kuri kā brīvprātīgie ir jau iepriekš pieteikušies piedalīties mūsu nometnē, bet daudzi no viņiem netiek dažādu iemeslu dēļ. Varbūt mums ir vērts padomāt, ka "fiksi"piedāvājam visiem mūsu jauniešiem šo iespēju????

Mums tiek atvēlētas nometnē no 28.-30. jūnijam 15 vietas, otras 15 vietas būs Ventspils jaunsargiem. Jaunsargu vadītājs Mārtiņš ir Lāsmas darbinieks "Spēkugunī", man vakar ar viņu bija saruna- ļoti nopietns jauns ģimenes cilvēks, kuram pašam ir dēls 8 gadi, viņa sirds deg mācīt jauniešiem "Labus darbus".Tikai , jūs jau zināt, tas notiek ar saviem spēkiem. Bet tā labā lieta ir tā, ka no šiem 15 jaunsargiem ( kuri ir vidusskolas vecumā) arī tiks piedāvāta iespēja piedalīties mūsu nometnē, kā brīvprātīgiem darbiniekiem, kuri palīdz fiziski aprūpēt mūsu bērnus. Pieļauju, ka ne visi viņi gribēs, bet Mārtiņš saka, ka viņš domā ka varbūt kādi 6 gribēs, arī viņš pats kā vadītājs tajā skaitā.

Tātad- DIEVS MUMS SŪTA brīvprātīgus ļaudis! Bet Viņš no mums sagaida, lai mēs viņus pienācīgi uzņemam. Viņi būs 6 dienas mūsu nometnē un dzirdēs visu kas tiek sludināts. AIZLŪDZIET!!!!!!

Nometnē no 28.- 30. jūnijam- jauniešiem mācīs saskarsmi, komandas darbu un citas labas lietas. Sestdienā 29. 06. lektori būs Latvijas bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadība- bērnu klīniskās slimnīcas ārste Anda Jansone un kapelāne Aina Briede, kas mācīs praktiskas lietas kā aprūpēt "Cerību planētas" dalībniekus.

Vakar LBDS darbinieki bija Līvānos, kur SKA vadītāja aicināja kādus īpašos bērnus piedalīties mūsu nometnē.

Priecājos par to, ka arī no BPI jauno studentu vidus ir pieteicies viens darbinieks Pelču nometnei.

Aizlūdziet arī par mūsu nometnes vadītāju Lāsmu- viņa šodien iet pie ārsta, jo kājā parādījusies atklāta čūla!

 

Kristus mīlestībā esat visi svētīti!

Elita

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 16 jūnijs 2013 21:17
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūn 16 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūn 23 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 171 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk