Vīru sports PDF Drukāt E-pasts

 

Katru Svētdienas vakaru 1.pamatskolā pl. 18:45 notiek vīru basketbols. (Dalības maksa 1,5EUR ar katru reizi).

Ja gribi uzzināt vairāk un pievienoties, tad sazinies ar Rūdolfu (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Mob. 29144388).

Andris: „Otrdienas vakari ir sporta vakari. Vīri, kuriem patīk sports, sapulcējas sporta zālē lai pilnveidotu savu māku basketbola spēlē. Priekš manis, tā ir laba iespēja kopt sadraudzību, tuvāk iepazīt savu draugus. Nebūtu jau interesanti, ja basketbols visu laiku būtu jāspēlē tikai savā starpā. Tādēļ vienu reizi gadā organizējam basketbola turnīru, Zvaigznes dienas kauss, kurā piedalās vairākas komandas no dažādām Latvijas baptistu draudzēm. Šādi turnīri ir laba iespēja iepazīt jaunus draugus, uzzināt kā citās draudzēs draugi sporto un noskaidrot kuras draudzes komanda tad ir spēcīgākā.”

Artūrs: „Draudzes basketbola vakari ir laiks, kur izmantot iespēju spēlēt šo apbrīnojamo, Dieva radīto, spēli. Šie vakari ir labi pavadīts laiks, esot kopā ar draugiem, sportojot, kurus parasti iesāk mūsu sludinātājs ar uzrunu. Šī ir laba iespēja paņemt līdzi draugu, un tā nepiespiestā gaisotnē viņš uzzina par Dievu. Uz draudzes basketbola treniņiem eju jau vairāk kā 6 gadus, tāpēc tie ir kļuvuši man par tādu kā tradīciju otrdienas vakaram. Arī katru gadu janvārī Ventspilī notiek starpdraudžu basketbola turnīrs, kurā piedalās vairākas draudzes. Es katru gadu ar nepacietību gaidu šo turnīru, jo gribās samērot spēkus ar citu draudžu komandām. Paldies Dievam par to, ka Viņš dod iespēju mums spēlēt basketbolu otrdienās un paldies par to, ka Viņš mums devis šādu spēli.”

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 06 septembris 2015 22:01
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 28 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Aug 04 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 274 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk