Avīze PDF Drukāt E-pasts
Autors Oļegs Kligačs   

Mēs varam būt pateicīgi Dievam, ka mūsu Ventspils baptistu draudzē ir šī kalpošanas nozare – draudzes avīzīte. Avīzīte iznāk reizi mēnesī. Pirmais tās numurs iznāca 1995.gada 15.oktobrī. Avīzīte sekmīgi iznāca līdz 2004.jūnijam, un tad iestājās pārtraukums vairāk kā četru gadu garumā, kura laikā avīzīte neiznāca. Avīzītes kalpošanas darbs tika atjaunots 2008.gada nogalē. Uz draudzes 150 gadu svētkiem iznāks jau 136.numurs. Mūsu draudzes izdevumam ir nosaukums „Vārds draudzei”, ar domu, ka tā ir iespēja ikvienam draudzes loceklim uzzināt, iepazīties, iesaistīties, izteikties, dalīties pārdomās, liecībās, pārdzīvojumos.

Savā darbībā cenšamies pieturēties pie komandas principa. Redkolēģijā ir 7-10 draudzes locekļi. Katrs ir atbildīgs par savu jomu: cits par organizatoriskiem jautājumiem, cits par praktiskām, tehniskām lietām, cits strādā pie plānošanas un stratēģijas. Cenšamies regulāri, vismaz reizi mēnesī, sanākt kopā un pārrunāt visus jautājumus un dalīties savos redzējumos. Informējam par plāniem un aktualitātēm draudzes mācītāju, saņemot viņa atbalstu. Kopīgi cenšamies strādāt radoši, esam atvērti jauninājumiem, ieteikumiem, kritikai. Esam pateicīgi draudzei par aizlūgšanām, sapratni, atbalstu! Būsim priecīgi par jebkura veida draudzes turpmāko atbalstu. Tāpat gaidām arī mūsu redkolēģijā jaunus locekļus, kuri vēlētos ar saviem talantiem (un tie ir ikvienam īpaši,unikāli un nepieciešami) kalpot šajā nozarē.Jebkurā laikā esam gatavi uzklausīt draudzes ieteikumus, būsim priecīgi saņemt kādas idejas.

Tapēc būsim atvērti šai iespējai, novērtēsim šo laiku. Tas ir mūsu drauzes kopdarbs! Darīsim šo darbu kopīgi, ar prieku un degsmi.

 

"Ja gribi palīdzēt vai uzzināt vairāk,sazinies ar Oļegu (Mob.:29751929, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )."

 

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 28 janvāris 2018 17:18
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 28 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Aug 04 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 212 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk