Tikšanās ar Liliju Kalniņu! PDF Drukāt E-pasts
Autors Lāsma Ašme   

Tikko ir iesācies Adventa laiks! Vērojot to aiz loga – izskatās pēc rudens, bet tomēr jau ir jūtama ziemas elpa. Tāpēc arī laikā un vietā ir siltas tējas – labsajūtai un veselībai! Un, lai labāk izprastu un pilnvērtīgi pielietotu tās uzturā – uz tikšanos Ventspils baptistu draudzē aicinājām bioloģisko tēju audzētāju un farmaceiti Liliju Kalniņu! Tā nu 1. Adventes pēcpusdienā 01. Decembrī pie mums ieradās Lilija un kopā pavadījām vērtīgu un jauku pēcpusdienu!

Ieguvām jaunas zināšanas un izpratni par zāļu tējām, to vākšanu, žāvēšanu un lietošanu ikdienā, ka arī slimošanas laikā. Bija daudz jautājumi un interesantas diskusijas! Baudījam laiku sadraudzībā, dzerot tējas,vadot jaukas sarunas un iepazīstot viena otru tuvāk. Bija lieliska iespēja iegādaties tējas sev vai kā davaniņu gaidāmajos svētkos! Sirsnīgs un liels paldies Lilijai un Aijai Kalniņām par iespēju būt mūsu vidū, dalīties un būt sadraudzībā!

Silta tēja un sarunas... Arī tas ir veids kā Dievs mūs var lietot un varam kalpot apkartējiem. Varbūt šajā Adventa laikā varam uzaicināt uz satikšanos kādu sen nesatiktu draugu, kaimiņu vai kolēģi. Varbūt ir kāds, ar kuru attiecības nemanot ir atsvešinājušās vai arī esam iekļuvuši tādā sprostā kā : „vajadzētu satikties, bet nav laiks”. Tad izmantosim šo kluso miera un gaidīšanas laiku, lai apstātos! Šī ir lieliska iespēja ar silto tēju – sasildīties aukstajā laikā. Sasildīsim sirdis un atvērsim savas mājas durvis kādam!

 

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 decembris 2013 00:35
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 28 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Aug 04 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 183 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk