SKS misija PDF Drukāt E-pasts

Biedrības Sporta Kapelānu serviss misija ir iniciēt, attīstīt, atbalstīt un sniegt resursus kvalitatīvai kapelānu kalpošanai sporta pasaulē.


Misijas īstenošana

  • Izmantot piemērotu vietējo draudžu mācītāju un kalpotāju zināšanas un pieredzi, papildināt un pastiprināt to, lai viņi caur kapelānu kalpošanu kļūtu pieejami sporta pasaulei.
  • Skaidrot sporta pasaulei kvalitatīvas sporta kapelānu kalpošanas aktualitāti un no tās iegūstamo labumu, un piedāvāt sporta pasaulei BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS speciālistu zināšanas un pieredzi.
  • Mobilizēt draudzi – gan atsevišķu mācītāju, gan vietējo draudžu līmenī –, lai parādītu sporta kalpošanas nozīmi un potenciālu.
  • Atrast un apmācīt sporta kapelānus, lai viņi varētu kalpot noteiktos klubos, organizācijās un sporta veidos ar efektīvu un nepārtrauktu iesaistīšanos cilvēku dzīvēs.
  • Piedāvāt vienreizējus kapelānu pakalpojumus nozīmīgāko nacionālo un starptautisko sporta pasākumu laikā.
  • Visā Latvijā izveidot reģionālo atbalsta grupu tīklu, lai apmācītu un sagatavotu kapelānus un citus BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS darbā iesaistītos cilvēkus.
  • Padarīt BIEDRĪBU SPORTA KAPELĀNU SERVISS zināmu un pieejamu visā Latvijā kā starpkonfesionālu kristīgu kalpošanu ar unikālu mērķi.
  • Veicināt Latvijas sporta atvērtību kapelānu kalpošanas idejai, lai tā tiktu pieņemta un novērtēta sportā tāpat, kā tas jau ir noticis cietumos, slimnīcās un bruņotajos spēkos.

 

BIEDRĪBA SPORTA KAPELĀNU SERVISS atbalsta kapelānu kalpošanu dažādos sporta veidos, tostarp futbolā, basketbolā, vieglatlētikā, motosportā, kā arī dažādos sporta pasākumos, Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs. Mūsu speciālisti attīsta kapelānu kalpošanu dažādos sporta veidos, mēs strādājam visā Latvijā un dažkārt arī aiz tās robežām un sniedzam resursus sporta kapelāniem regulārās apmācībās, kā arī ikgadējā BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS sporta kapelānu konferencē. BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS ir jumta organizācija, kas sadarbojas ar daudzām draudzēm un dažādām konfesijām visā Latvijā.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 septembris 2012 00:37
 

Nākošā tiešraide:

Svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Cet Dec 01 @19:00 -
Kora mēģinājums
Pie Dec 02 @19:00 -
Pateicību un lūgšanu vakars
Sv Dec 04 @10:00 -
Svētdienas rīta lūgšana
Sv Dec 04 @11:00 -
2. Adventes dievkalpojums
Cet Dec 08 @19:00 -
Kora mēģinājums
Sv Dec 11 @10:00 -
Svētdienas rīta lūgšana
Sv Dec 11 @11:00 -
3. Adventes dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 8 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk