SKS kalpošana PDF Drukāt E-pasts

BIEDRĪBA SPORTA KAPELĀNU SERVISS Darbības principi.

  • -Kapelāna kalpošana attiecas uz visu klubu – uz visa veida administrācijas, reklāmas un atbalsta darbiniekiem, kā arī uz direktoriem, menedžeriem, treneriem, spēlētājiem un dažkārt pat skatītājiem.
  • -Kapelāna iesaistīšanās var aptvert dažādas situācijas – no oficiāli reliģiskām (piem., kāzas, bēres, utt.) un daļēji oficiālām (piem., apmeklējumi slimnīcā un mājās, atbalsts smaga zaudējuma gadījumā utt.) līdz pat pilnīgi neformālām situācijām (piem., neplānotas sarunas, kuru laikā cilvēks stāsta par personīgām raizēm vai problēmām utt.).
  • -Daži kapelāni ir iesaistīti arī dzīves iemaņu apmācībā, izmantojot ikdienas dzīves prasmju apmācības materiālus pusaudžiem un jauniešiem. Šajā apmācībā tiek apskatīti tādi jautājumi kā panākumi un neveiksmes, tuvinieku zaudējumi, izsmiešana, lēmumu pieņemšana, alkohola un narkotiku lietošana, privilēģiju saistība ar atbildību un stereotipi.
  • -Kapelānu kalpošanā loma un funkcija ir būtiskāka nekā tituls vai statuss. Mūsu mērķis ir panākt, ka kapelāni tiek pieņemti kā pazīstami, uzticami, vajadzīgi un pieejami profesionāļi.
  • -Kapelāna primārais uzdevums ir personīgs un pastorāls – sniegt padomus, atbalstīt un būt pieejamam, garantējot pilnīgu konfidencialitāti. Tomēr bieži vien šiem uzdevumiem ir arī garīga dimensija, kuru spēj parādīt tikai kapelāns.
  • -Kapelāna attiecībās ar cilvēkiem būtisks ir viņa jūtīgums. Attiecības ir kapelāna darba pamatā, īpaši uzsverot nepieciešamību būt iesaistītam to cilvēku dzīvēs, kuriem viņš kalpo. Tādēļ kapelānam ir jāspēj viegli rast kontaktu ar cilvēkiem, izrādīt patiesu līdzjūtību un iejūtību, kā arī viņam ir nepieciešama pastorālā apmācība un pieredze.
  • -Turklāt kapelāns ir atbildīgs ne tikai „sava” kluba priekšā, bet visa plašā kapelānu tīkla priekšā, kuram tas pieder.

 

Nākošā tiešraide:

Svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Pie Okt 07 @19:00 -
Lūgšanu vakars
Sv Okt 09 @11:00 -
161. Gada svētku dievkalpojums
Cet Okt 13 @19:00 -
Kora mēģinājums
Se Okt 15
Oratorija "Dieva skarts"
Sv Okt 16 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 7 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Mācītāja pieņemšanas laiks

T. 14.00 - 18.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk