SKS rašanās PDF Drukāt E-pasts

BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS (Latvijā reģistrēta biedrība) tika dibināta 2012. Gada sākumā, lai attīstītu kapelānu kalpošanu Latvijā. Par biedrības dibināšanas nepieciešamības katalizatoru kļuva biedrības valdes priekšsēdētāja, Ventspils Baptistu draudzes sludinātāja Pēteris Tervita apstiprināšana no Londonas 2012. gada Olimpisko un Paralimpisko spēļu organizācijas komitejas darbam Paralimpiskajās spēlēs par kapelānu.

Mēs ceram, ka līdzās kapelānu darbam vietējo klubu līmenī, BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS pieredze tiks izmantota arī, sniedzot kapelānu pakalpojumus lielos sporta pasākumos. Ceram, ka BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS pieredze Paralimpiskajās spēlēs tiks izmantota vietēja un nacionāla mēroga sporta pasākumos.

Sporta jomas vadītāji un pasākumu organizētāji arvien vairāk novērtē BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS pieredzi kvalitatīvas kapelānu kalpošanas pakalpojumu sniegšanā gan vietējo klubos, gan pasaules līmeņa sporta spēlēs. Tāpat ceram, ka atzinīgi tiks vērtēta sadarbība ar sporta kapelānu kalpošanas uzsācēju Lielbritānijā mācītāju Džonu Boijersu (FK „Manchester United” kapelāns), lai veidotu profesionālas apmācības un piedāvātu atbalsta materiālus Latvijas sporta kapelāniem.

Pašlaik BIEDRĪBAS SPORTA KAPELĀNU SERVISS ietekme Latvijā sāk veidoties, taču mēs ceram, ka pirmie no klubiem vai federācijām, kuri prasmīgi iesaistīs sava kluba darbā kapelānus pēc gadiem ar lepnumu dalīsies savā pieredzē ar pārējiem kolēģiem.

Mūsu darba paplašināšanās ir pastāvīgs izaicinājums, bet mēs esam pateicīgi par interesi un atbalstu, ko mums sniedz daudzas ticīgo kopienas, sporta institūcijas, labdarības organizācijas un atsevišķi cilvēki.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 11 septembris 2012 00:36
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Pie Feb 03 @19:00 -
Jauniešu vakari "SEKO"
Sv Feb 05 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Feb 05 @18:45 -
Basketbols
Pie Feb 10 @19:00 -
Jauniešu vakari "SEKO"
Sv Feb 12 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Feb 12 @18:45 -
Basketbols

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 6 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk